Elçin Sangu, 'Kız Sözü' verdi!

Molped'in yeni marka yüzü Elçin Sangu, “Kız Sözü” mottosuyla karşımıza çıkan reklam filminde her yaştan tüm kadınları, başarıya olan inanca, kendini keşfetmeye, içindeki gücü fark etmeye davet ediyor.

Elçin Sangu, 'Kız Sözü' verdi!

Kendisini genç kızların en yakın arkadaşı olarak konumlayan Molped, Elçin Sangu ile 2 yıllık iş birliğine imza attı. Kampanyanın mottosu “Kız Sözü” ile Elçin Sangu, her yaştan tüm kadınları, başarıya olan inanca, kendini keşfetmeye, içindeki gücü fark etmeye davet ediyor.

1600078788-elcin-sangu-molped-3.jpg

Dijital bir lansman ile basın mensuplarının karşısına çıkan Hayat Kimya Hijyenik Ped Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Gülhan Eğilmez ve marka yüzü Elçin Sangu, kampanyanın ilk reklam filmini izledi ve marka iş birliği, 'Kız Sözü' sloganı üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

1600672660-molped-elc-n-sangu-backstage-1.jpg

Elçin Sangu lansmanda "Senaryoyu okuduğu anda ‘içinde yer almalıyım’ dediğini” belirterek, şunları söyledi: “Bu işin bir hikâyesi ve bu hikâyenin ürünle bir bağlantısı var. Biz kadınlar eğer inanırsak, kendi gücümüzün farkına varırsak başaramayacağımız hiçbir şey yok. Ben istiyorum ki 'Kız Sözü' kadınların her an zihninde olsun. Her başarıda daha iyisini başarmaya sözü olsun, bir takım engeller onu durduğunda yeniden devam edebileceğine inandığı sözü olsun, kendisini ve arkadaşlarını motive ettiği bir söz olsun.”

1600672664-elcin-sangu-molped-4.jpg

 

Bugüne kadar başardığı ‘kız sözlerine’ değinen Elçin Sangu şöyle devam etti:

"Konservatuara girmek istiyordum ve bunun için söz vermiştim kendime. Başardım! Ardından oyunculukla ilgili yapmak istediklerimi gerçekleştirdim. Şimdi ise hukuk okumak istiyorum. Her yaştan tüm kadınların kendilerine inanmalarını ve istediklerinde pek çok şeyi başarabileceklerini bilerek yaşamalarını istiyorum. Biz kadınlar kendimize inanırsak ve üstelik birbirimize destek olursak gerçekten başaramayacağımız bir şey yok! Bundan sonra da kadını destekleyen projelerin içinde biraz daha fazla yer almak istiyorum. Molped ile yol arkadaşlığımızın bunun başlangıcı olacağına inanıyorum".

 

1600672660-molped-elc-n-sangu-backstage-2.jpg

Hayat Kimya Hijyenik Ped Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Gülhan Eğilmez ise, Molped’in 20 yıldır en yakın arkadaş olmak için adımlar attığını, en yakın arkadaş olmanın sorumluluk istediğini, destek istediğini, emek istediğini belirterek “Kız Sözü” kampanyası ile beraber kızlara destek için bir koçluk programını hayata geçirdiklerini ifade etti. Eğilmez, şu sözleri ekledi; "Önümüzdeki ay itibariyle 100 günde 100 kıza hedeflerine ulaşmaları için profesyonel koçluk verme taahhüdümüz var. Genç kızların hedeflerini ve isteklerini netleştirmesi, 'Kız Sözü' vermesi ve bu sözü tutabilmeleri için onları engelleyen düşüncelerden özgürleşmelerini hedefliyoruz. Daha önce belirlediği idealler ve amaçlar varsa bunlara ulaşmasını engelleyen noktaları görmesini sağlamak da bu projenin bir parçası. Tüm bunlara ek olarak bu projemiz, onların kendini daha iyi tanımasına, kendine güvenmesine, yeteneklerini geliştirmesine, yeni beceriler kazanmasına, yeni fırsatlar oluşturmalarına yardımcı olacaktır. Başvuruları www.kizsozu.com adresinden alacağız. Tüm detaylar bu site üzerinden takip edilebilecek.”

1600112963-el-in-sangu-hayat-kimya-hijyenik-ped-kategorisi-global-pazarlama-direkt-r-g-lhan-e-ilmez.jpg

Bu haber toplam 5395 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.