46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için Oylama Heyecanı Başladı!

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası1 Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle, bu yıl 8 Aralık’ta Zorlu PSM’de 46’cısı düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için heyecan sürüyor.

46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için Oylama Heyecanı Başladı!

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası1 Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle, bu yıl 8 Aralık’ta Zorlu PSM’de 46’cısı düzenlenecek olan PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENI için heyecan sürüyor. Sürprizlerle dolu PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERI için bu yılın aday kategorileri açıklandı. Bu senenin
en dikkat çekici kategorilerinden birisi ilk kez verilecek olan “En iyi Rap” kategorisi oldu.

8 ARALIK’TA GÜN EN IYILERIN GÜNÜ OLACAK!

Pantene Altın Kelebek oylamasında her yıl olduğu gibi bu yıl da halkın oyları ile gün en iyilerin günü olacak. Pantene Altın Kelebek jürisi tarafından belirlenen adayların yanı sıra; halk oylaması sırasında jüri tarafından belirlenen isimler dışında bir isim eklemek isteyenler ‘DIĞER’ seçeneği üzerinden kendi adaylarını aday listesine ekleyerek oyunu kullanabilecek.

Her kategoride en yüksek oyu alan ilk 10 aday, oylamanın ikinci aşamasına geçerek büyük gecenin kazananlarından biri olmak için oylanacak.Yıl boyunca yetenekleri ve başarılarıyla adından söz ettiren isimler, halkın ve jürinin oyları değerlendirilerek belli olacak ve 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödülleri ile buluşacak. Bu yıl toplam 39 kategoride yarışacak adaylar 8 Aralık gecesi ödüllerine kavuşacak.

Herkesin heyecanla beklediği, süprizlerle dolu ödül töreninin en çok ilgi çeken kategorilerinden biri olan ‘PANTENE YILDIZI PARLAYANLAR ÖDÜLÜ’ ise bu yıl 5’inci kez sahiplerini bulacak. Yetenekleri, güçleri, başarıları ve bu yıl gösterdikleri performans dikkate alınarak değerlendirilen ödülün sahipleri; ALINA BOZ, EBRU ŞAHIN ve İLAYDA ALIŞAN; EN IYILERIN GÜNÜ, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerini alacaklar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.