Beymen'den 5 milyonluk destek!

Beymen, Türkiye'nin koronavirüs mücadelesine büyük bir katkı sundu. "Birlikte Aşacağız" sloganıyla  5 milyon liralık destek paketini açıkladı. 

Beymen'den 5 milyonluk destek!

Beymen, koronavirüs mücadelesi için Milli Dayanışma Kampanyası’na 1 milyon TL ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ile İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne toplam 1 milyon TL bağışlayarak toplamda 2 milyon nakdi yardım gerçekleştirdi.
 

DOKTORLAR VE SAĞLIK ÇALIŞANLARI UNUTULMADI

 

1-047.jpg

Beymen nakit bağışların yanı sıra, "Bizleri korumak için büyük bir fedakarlık ve özveri ile mücadele eden Türkiye'nin dört bir yanında durmaksızın çalışan değerli doktor ve sağlık çalışanlarımıza da ihtiyaçlarına özel hazırladığımız giyim paketlerimizle destek vereceğiz" açıklaması ile sağlık çalışanlarının yanında olduğunu vurguladı. 
 

"BİRLİKTE AŞACAĞIZ"

Bu zor dönemde beraberlik ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görüldüğünü söyleyen Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. CEO’su Elif Çapçı, “Bu mücadeledeki özverili çalışmaları için başta doktor ve hemşirelerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tüm uyarı ve önlemleri dikkate alarak ve uygulayarak, elele vererek, birbirimize destek olarak bu zor zamanları birlikte aşacağız” dedi. Beymen, destek kampanyası için toplamda 5 milyon liralık bir bütçe ayırdı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.