Güçlü kadınlar için "Şimdi Sıra Bende" kampanyası

Kadınların hayatını daha iyi hale getirmek amacıyla başlatılan ‘Şimdi Sıra Bende’ kampanyası ile Avon, kadınların seslerini duyurabilmelerine odaklanacak.

Güçlü kadınlar için "Şimdi Sıra Bende" kampanyası

 Avon, güzelliği farklı şekilde kullanarak kadınların hayatlarını dönüştürme amacını, yeni marka kimliğiyle bir adım daha öteye taşıyor. Güzelliğin gücünü, kadınların kendi şartlarına göre para kazanmalarına yönelik imkan yaratmak için kullanan Avon, bir asırdan fazla süredir aile içi istismar ve meme kanseri gibi mücadeleleri destekleyen amaç odaklı mirasını daha da güçlendirerek yoluna devam ediyor. Şirket, 135’inci yılına özel başlattığı dönüşüm hareketi kapsamında ‘Şimdi Sıra Bende’ diyerek daha yenilikçi, cesur ve daha kapsayıcı bir güzellik markası olmayı hedefliyor.

wmn-header-unq-cdf0bc63709246539026ac45412813bd.jpg

Angela Cretu: “Yeni bir bölümün başlangıcı”

‘Şimdi Sıra Bende’ kampanyasının yeni bir bölümün başlangıcına işaret ettiğini belirten Avon CEO'su Angela Cretu, “Avon 135 yıldır güzelliği farklı bir biçimde sunuyor ve aslında daha yeni başlıyoruz. İlişkilerin ve sosyal satışın gücü hakkında son 135 yılda öğrendiklerimizi alıp günümüze uyguluyoruz, yeni dijital araçları güzellik danışmanlarımızın sosyal platformlarında esnek bir şekilde para kazanmasını sağlayabilecek şekilde kullanıyoruz. Güzelliğin demokratik ve herkes için erişilebilir olmasını sağlamak adına araştırma, ürün geliştirme ve insanlara yatırım yaparak yenilik yapmaya ve gelişmeye devam ediyoruz. Tüm dünyadaki kadınları etkileyen nedenler üzerinde konuşmaya, değişimi teşvik etmeye ve olumlu etkilerde bulunmaya devam edeceğiz. Aradaki tek fark, artık Avon'u ve işimizi büyütmek için bunu günümüzdeki meselelerle daha alakalı, daha cesur ve kendinden emin bir şekilde yapıyor oluşumuz olacak” dedi.

1598963507-angelacretu.jpg

“Her zaman yaptığımızın en iyisini hayata geçiriyoruz”

Avon Marka, Kategoriler ve Mağazalar Başkanı James Thompson ise yaptığı açıklamada, "Avon markasına karşı büyük bir farkındalık ve sevgi var. Dinamik, cesur, modern ve kapsayıcı bir güzellik şirketiyiz; herkes için geçerli olan kaliteli bir markayız; cinsiyete dayalı şiddet ve meme kanseri gibi önemli sorunlar için mücadele ediyoruz. Kadınların oy kullanma hakkını kazanmasından bile önce kadınlar için esnek bir kazanç fırsatı sunuyorduk. ‘Şimdi Sıra Bende’, markanın her zaman yaptığı şeyin en iyisini hayata geçiriyor ve markayı bireylere seslenecek ve kolektif kaygılara değinecek şekilde gururla yeniden konumlandırıyor" diye konuştu.

 

1930’ların orijinal Avon logosu da değişti

Bugüne kadar 750’den fazla patentin ve 300’ü aşkın ödülün sahibi olan Avon, yıllar sonra ilk defa logosunu da yenileyerek kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Markanın milyonlarca güzellik danışmanı ve müşterisinden esinlenerek hazırlanan logoda, daha cesur ve kendinden emin bir ton kullanıldı. 1930'ların orijinal Avon logosunun kıvrımlarına referans veren yeni logo, bir kadın yüzünün kıvrımlarına dayanan yeni renk gradyanıyla birlikte ürünlerde ve broşürlerde görülmeye başlandı.

Yeni döneme özel yeni koleksiyon

Küresel olarak 50'den fazla pazarda beş milyon temsilcisi ile Avon, son 12 ayda artan dijital araçlar ve temsilciler için destek ve ayrıca patentli yeni ürünler aracılığıyla yeniliği ve iş dönüşümünü hızlandırıyor. En son yenilikleri arasında yedi yıllık kolajen kaybını yedi günde düzeltmeye yardımcı olan ProtinolTM ve hormonal dalgalanmaların cilt üzerindeki etkisini azaltmak için tasarlanan yeni Adapt koleksiyonu yer alıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.