Hayallerine giden yolu planlamak isteyenler için Elidor'dan yeni seri

Elidor, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Uluslararası Kadın Araştırmaları Merkezi (ICRW) iş birliğiyle hazırlanan Adım Adım Kendi Yolumuzda video serisi genç kadınların hayallerine giden yolu planlamak için ihtiyaç duyabilecekleri konularda rehber bilgiler içeriyor.

Hayallerine giden yolu planlamak isteyenler için Elidor'dan yeni seri

Elidor hayallerine giden yolun haritasını oluşturmak isteyen genç kadınlara “Adım Adım Kendi Yolumuzda” video serisi ile destek oluyor. İçeriği Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Uluslararası Kadın Araştırmaları Merkezi (ICRW) iş birliğiyle hazırlanan toplam yedi videodan oluşan seriye Elidor Türkiye Youtube sayfasından ve kendiyolumuzda.com adresi üzerinden ulaşılabiliyor. 

whatsapp-image-2021-08-26-at-13-01-11.jpeg

whatsapp-image-2021-08-26-at-13-01-11-2.jpeg

Cansu Canan Özgen’in moderatörlüğünü üstlendiği video serisinde Özgen, hayallere giden yolun aşamalarına ilişkin bilgi verirken her bölümde farklı bir isimden kendi tecrübelerini izleyicilerle paylaşmasını istiyor.

whatsapp-image-2021-08-26-at-13-01-11-4.jpegwhatsapp-image-2021-08-26-at-13-01-11-5.jpeg

Senarist, oyuncu ve gazeteci Gülse Birsel, oyuncu Meriç Aral, SosyalBen’in kurucusu Ece Çiftçi, avukat olmaya hazırlanan başarılı üniversite öğrencisi Emine Yiğci, illüstratör Dilara Gevrek, ülkemizin dünya şampiyonu ilk milli atleti Mizgin Ay ve Unilever Pazarlama Direktörü Göze İşcan ise kendi hikayeleri ile seriye katkı veren isimler oluyor. 

 

whatsapp-image-2021-08-26-at-13-01-11-1.jpeg

“ÖNCE HAYALLERİNİ TANIYACAKLAR, SONRA ADIM ADIM PLANLARINI YAPACAKLAR”

Unilever Saç Bakım Kategorisi Pazarlama Müdürü Gizem Erbaş, “Kendi Yolumuzda projemiz için yaptırdığımız araştırmada her 10 genç kadından 6’sı hayalleri ile aralarında engeller olduğunu paylaşmıştı. Kendisine rehberlik edecek, yön gösterecek ve destekleyecek birilerinin eksikliğini duymak da bu engeller arasında yer alıyor. Bu noktadan hareketle genç kadınlara hem hayallere sahip olmanın hem de bunları gerçekleştirmek için bir plan dahilinde ilerlemenin önemini aktarmak için alanlarında uzman TOG ve ICRW’dan destek aldık. Bu yeni çalışmamız ile de binlerce daha genç kadının hayatına pozitif katkı sağlamak istiyoruz. Projeye destek veren tüm isimlere teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

İlk bölümde Cansu Canan Özgen’in konuğu Elidor Marka Elçisi Zeynep Bastık.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.