H&M'den ikinci el dijital alışveriş etkinliği: "Modayı Paylaş"

H&M Türkiye, herkesi Modayı Paylaş / Rewear Market ile modada bir dönüşüm yolculuğuna davet ediyor.

H&M'den  ikinci el dijital alışveriş etkinliği: "Modayı Paylaş"

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, sürdürülebilir moda geleceği adına hayata geçireceği ilk lokal dijital etkinliği Modayı Paylaş / Rewear Market buluşmasını paylaşmaktan büyük heyecan duyar. Bu ikinci el dijital alışveriş etkinliği ile H&M Türkiye, herkesi modada bir dönüşüm yolculuğuna davet ediyor. Dört gün sürecek ModayiPaylasxHM etkinliği 17 Aralık saat 18.00 itibariyle başladı..

1608102584-moday-paylasrewearmarketxhm.jpg

Kaynakların giderek daha da tükendiği bir dönemde H&M Türkiye; tasarımcı, iş kadını, sanatçı ve moda dünyasından alanında öncü 48 kadını, kendi tasarımlarına ve gardıroplarındaki kıyafetlerine ikinci bir şans vermeleri için bir araya getirdi. Modayı Paylaş / Rewear Market dijital etkinliği ile modada dönüşüme öncülük eden değerli isimler “Benim Kıyafetim Senin Kıyafetin Olsun” diyerek moda severler için gardıroplarını açıyor ve seçtikleri kıyafetlerine ikinci bir şans vererek hem modayı herkesle paylaşıyor hem de satıştan elde edilen geliri bağışlayarak doğada geri dönüşüme katkı sağlıyor. 

1608102590-modayipaylasxh-m.jpg

Bu etkinlik ile herkes dijital bir sürdürülebilirlik sergisine ve aynı zamanda birbirinden anlamlı ürünlerin yer aldığı ikinci el alışveriş buluşmasına davetli. H&M Türkiye’nin bu platform ile amacı; kıyafetlerimizi geri dönüştürmek, hiçbir kaynak kullanmadan alışveriş yapmak ve sürdürülebilir moda geleceği adına hayata geçirebileceğimiz her bir adımın öneminin geniş kitlelere yayılmasını sağlamak. 

1608102591-modayipaylasxh-m.jpg

Kıyafetlere ikinci bir şans vererek sürdürülebilir moda bilinci yaratma kapsamında dikkat çekici bir dijital alışveriş platformu yaratan H&M Türkiye, değerli katılımcılarıyla birlikte doğaya da kaynak yaratmak amacıyla satışı gerçekleşen tüm ürünlerin gelirini WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), OGEM-VAK (Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınları ile Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfı) bağışlayacak. H&M ayrıca, her bir ürünün %30’u tutarını da bu vakıflara bağışlayacağını paylaşmaktan mutluluk duyar.

Sürdürülebilirlik vizyonu ve stratejisi ile modada döngüsel ekonomiye dikkat çeken H&M, hem bugün hem de gelecekte herkesin sürdürülebilir moda ve tasarıma erişmesi gerektiğine inanıyor. 

Hadi Birlikte Modada Değişimi Başlatalım! 

Modayı Paylaş / Rewear Market, 17-20 Aralık tarihleri arasında https://www.modayipaylas.com/ adresinde!

#ModayiPaylasxHM ile Dönüşüme öncü olan değerli isimler:

Ahu Yağtu – Ayşegül Afacan Köksal – Arzu Sabancı – Bahar Kader – Banu Bora – Başak Dizer Tatlıtuğ– Burçin Akgün Ünaldı – Biricik Suden – Burcu Esmersoy – Buse Terim – Ceylan Atınç – Dila Tarkan – Debora Zakuto – Dilara Koçak – Ece Sükan – Edwina Sponza – Gamze Saraçoğlu – Gül Ağış – Gül Hürgel – Güneş Güner - Güneş Mutlu Mavituncalılar- Gamze Biran – Gülen Yelmen – Hafize Çeliktürk – Hande Tokmak Akgerman – Hande Can – Jale Balcı – Merve Özkaynak – Meltem Kazaz – Mahizer Aytaş – Mehtap Elaidi – Melis Ağazat – Mirela Cerica – Naz Bileydi Yenigün – Nazlı Kayran – Nil Ninat – Nilperi Şahinkaya – Nihan Güzel – Özge Sarıkadılar – Pırıl Güleşçi Arıkonmaz – Serra Türker – Şirin Ediger – Şansım Adalı – Tuvana Büyükçınar – Tülin Şahin – Yasemin Taciroğlu – Zeynep Tosun – Zeynep Üner

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.