İlham Veren Kadınların Gözünden Sanat Eseri Tepe Home'dan

Tepe Home, hayatın her alanında varlığı ile ilham veren kadınlara ithafen hazırladığı video ile büyük beğeni aldı.

İlham Veren Kadınların Gözünden Sanat Eseri Tepe Home'dan

Her ailenin bir hikayesi, her hikâyenin birbirinden güzel renkleri vardır... Tepe Home, 5 Kadın Mağaza Yöneticisi ile sürpriz bir sanat etkinliği gerçekleştirdi. Katılımcıların her biri Tepe Home Fabrikasında kurulan nostaljik bir atmosferde etkinlik detaylarından habersiz olarak Ressam Siret Uyanık ile ayrı ayrı buluştular. Proje detayları paylaşılmadan her birinden Tepe Home’u kendi duyguları ile ifade etmeleri istendi; onların cevapları tuvalde sanata donuştü.

Sanata ve sanatçıya değer vermeyi, topluma değer katmak olarak gören Tepe Home, hayatın her alanında varlığı ile ilham veren kadınlara ithafen hazırladığı video ile büyük beğeni aldı. Dünyanın Her Köşesinde, Hayata Renk Katan ve Sanata İlham Veren Kadınlara bir teşekkür göndermek için yola çıkılan bu proje, keyifli ve duygu dolu bir videoya dönüştü.

1609143019-tepesanat-46.jpg

Bu projeden ve sonuçtan tamamen habersiz katılımcıların hepsi bir arda gözleri kapalı olarak alana getirildi.  Siret Uyanık’ın onların kelimelerinden ilham alarak tuale döktüğü, Tepe Home’u ve Tepe Home Ailesini duygularla anlatan bu sanat eseri gösterildi. Büyük bir sürpriz ile karşılaşan Kadın Yöneticiler, duygularının resmedildiği tuvali ilk kez beraber gördüler. Ressam Siret Uyanık, “Anlatılan duygular ile bir eser ortaya koymaya çalıştım. Herkesin ortak teması Tepe Home’un bir aile olduğuydu. Aile hissiyatı herkesin en temel duygusuydu. Ben de resmederken en çok bu fikirden yola çıkarak hareket ettim. Böyle anlamlı ve güzel bir projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” ded,

Bu sürpriz projede yer alan Tepe Home İstanbul Bölge Müdürü Yeşim Ulusoy Korkmaz, Bu inanılmaz deneyimin bir parçası olmak beni çok mutlu etti” dedi. İzmir Bölge Müdürü Aslı Bursalı; “Benim için çok gurur verici oldu” diye ekledi. Panora AVM Mağaza Müdürü Perçem Ünal unutulmaz bir deneyim yaşadığını belirtti. Bilkent Mağaza Müdürü İlknur Erkaya ise bu projenin harika bir anı olduğunu dile getirdi. Modoko Mağaza Müdürü Yeliz Öner çok keyifli ve eğlenceli anlar yaşadıklarını söyledi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.