Işığım Pembe Festivali

AVON, Türkiye’nin en uzun soluklu sağlık hareketi olan “Meme Kanseri ile Mücadele Kampanyası”na 23’üncü yılında da devam ediyor.

Işığım Pembe Festivali

AVON, Türkiye’nin en uzun soluklu sağlık hareketi olan “Meme Kanseri ile Mücadele Kampanyası”na 23’üncü yılında da devam ediyor. 13 Ekim’de Beşiktaş Meydanı’nda Ece Erken’in moderatörlüğünde ve Ezgi Mola’nın katılımıyla düzenlenecek “Işığım Pembe Festivali”nde kadınlar buluşarak seslerini duyuracaklar. Festivalde meme kanseri özelinde beslenme ve günlük hareket önerileri de paylaşılacak. Festival sonunda Nükhet Duru vereceği konserle bu sağlık hareketine destek verecek.

AVON, Türkiye’nin kadın sağlığı konusunda en kapsamlı ve en uzun soluklu sosyal sorumluluk çalışması olan Meme Kanseri ile Mücadele Kampanyası’na 23’üncü yılında da devam ediyor. Meme kanseri farkındalığı yaratmak ve erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen kampanya bu yıl ‘#ışığımpembe’ sloganıyla gerçekleştirilecek.

“Işığım Pembe Festivali”nde kadınlar seslerini duyuracaklar

Dünya çapında devam eden hareketin Türkiye ayağı, 13 Ekim Pazar Günü saat 14.00’te Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda düzenlenecek. Ece Erken’in moderatörlüğünde gerçekleşecek festivalde binlerce kadın bir araya gelerek seslerini duyuracaklar. Ezgi Mola’nın katılımıyla devam edecek festivalde meme kanserine önlem olarak beslenme ve hareket önerileri paylaşılacak. Tüm kadınlara konuyla ilgili bilgilendirmelerin yapılacağı festivalin sonunda ise Nükhet Duru sahne alacak.

“Işığım Pembe Festivali” kapsamında Memeder ve Türk Kanser Derneği’ne yapılacak bağışlarla, meme kanseriyle mücadele eden kadınlara destek olunması amaçlanıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.