L’oreal Paris Standup Programı ile 50 bin kişiyi eğitti

Sokak tacizi konusunda 50 bin kişiyi eğiten ‘L’oreal Paris standup programı’na bir destek de Nur Fettahoğlu’ndan geldi

L’oreal Paris Standup Programı ile 50 bin kişiyi eğitti

Dünya çapında pek çok ünlünün desteklediği “StandUp - Sokak Tacizine Karşı Dur” 5D eğitim programı, Türkiye’de tanınmış isimlerin katkısıyla başarısını sürdürüyor. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla StandUp eğitim programının önemine ve daha fazla insana ulaşması gerektiğine dikkat çeken L’Oréal Paris güzellik elçisi Nur Fettahoğlu, temsil ettiği markanın StandUp programı ile bugüne kadar 50 bin kişiye ulaşmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

L’Oreal Paris’in marka değerinin merkezinde kadınları güçlendirmek ve kadınların önündeki engelleri yıkmak yer alıyor. Kadına verdiği değerden yola çıkarak sokak tacizi konusunda dünya çapında farkındalık yaratmayı amaçlayan L’Oréal Paris'in “StandUp - Sokak Tacizine Karşı Dur” programı, Türkiye’de ünlü isimlerin desteğiyle başarı yolculuğunu sürdürüyor. Programı destekleyen isimlerden Nur Fettahoğlu, markanın dünya çapında ses getiren “StandUp - Sokak Tacizine Karşı Dur” 5D eğitim programın başarısından duyduğu gururu dile getirdi. Tüm dünyada ve Türkiye’de sokak tacizi konusunda farkındalık yaratabilmek için yürütülen StandUp programına katılan Fettahoğlu, konunun önemi ve ülkemizdeki başarısından bahsederek herkese 5D eğitimini almaları için yeniden çağrıda bulundu.

Sokak tacizinin ülkemizdeki önemine değinen Nur Fettahoğlu, “Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sokak tacizi, bilinçlenmeyi gerektiren bir konu. Doğru ve güvenli yöntemlerin öğretildiği StandUp eğitim programı ile toplumumuzda sokak tacizi sorununun aşılacağına inanıyorum. L’Oréal Paris, Türkiye için koyduğu kişi sayısı hedefini geçerek 50 bin kişiye ulaştı. Bu başarıdan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum.” dedi.

Sokak tacizi dünyanın her yerinde yaşanıyor ve kadınların kamusal alanlarda kendilerini güvende hissetme haklarını ellerinden alıyor. Sokak tacizi ve önemi konusunda farkındalık yaratma ve 2021 yılının sonunda dünya çapında 500bin kişiyi eğitme amacıyla yola çıkan L’Oréal Paris, BÜYEM partnerliği ile eğitimlerine devam ediyor. 2021 yılı sonuna kadar online eğitim ile Türkiye’de 10 binden fazla kişiyi eğitme hedefi olan L’Oréal Paris, bu hedefi aşarak sokak tacizi konusunda 50 bin kişiye eğitim vermeyi başardı. L'Oréal Paris; https://www.standup-international.com/tr/tr/ adresinden herkesi, sokak tacizi konusunda bilinçlenmeleri ve sokak tacizine karşı durmak için 5D eğitimini internet sitesi üzerinden almaları konusunda teşvik ediyor.

1640331182-photo-2021-12-13-14-06-16.jpeg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.