Virüs mücadelesine Adidas'tan maraton destek

Adidas, karantina döneminde hayata geçirdiği ve evde aktif kalmaya yönlendirdiği #HomeTeam hareketine, iyiliğe kucak açan #HomeTeamHero meydan okumasını ekledi.

Virüs mücadelesine Adidas'tan maraton destek

Adidas, 29 Mayıs - 7 Haziran tarihleri arasında 10 gün sürecek #HomeTeamHero hareketiyle, herkesi spor yaparak katkı sağlayabileceği bir iyilik hareketine davet ediyor.

1 SAATLİK AKTİVİTE: 1 DOLAR BAĞIŞ

Kampanyanın amacı, #HomeTeamHero meydan okumasıyla bir milyon aktıvite saatine ulaşarak Dünya Sağlık Örgütü’nün Covıd-19 Dayanışma Müdahale Fonu’na 1 milyon dolar bağışlanmasını sağlamak.

Bu hedefe ulaşmak için katılımcıların indirebileceği Adidas Running veya Adıdas Training uygulamaları üzerinden yaptığı her 1 saat aktivite 1 dolar bağış yerine geçecek.

1590732683-adidas-hometeamhero-1-1.png

İYİLİĞE KUCAK AÇAN MEYDAN OKUMA

Adidas, karantina döneminde hayata geçirdiği ve evde aktif kalmaya yönlendirdiği #HomeTeam hareketine, iyiliğe kucak açan #HomeTeamHero meydan okumasını ekledi.

Tüm dünyanın ev dışında yeni bir hayata hazırlandığı bu dönemin daha sağlıklı ve aktif bir şekilde geçmesi için Adidas, spor yapan herkesi antrenmanlarıyla fark yaratmaya davet ediyor.

ÇEŞİTLİ EGZERSİZ SEÇENEKLERİ 

Dünyanın her yerinden katılım sağlanabilen #HomeTeamHero hareketine aktif olunan saatlerle katkıda bulunmak için Adidas Running ya da Adidas Training uygulamasını kullanmak yeterli. Bu uygulamaların içerisinde yer alan #HomeTeamHero meydan okumasına kayıt olduktan sonra; 29 Mayıs-7 Haziran arasında yapılan her egzersizi listeden seçip uygulamayı egzersiz boyunca açık tutarak hedeflenen süreye ve dolayısıyla bağışa katkıda bulunmak mümkün.

1590732717-adidas-hometeamhero-4.jpg
#HOMETEAMHERO HAREKETİNE KATILMAK İÇIN:

  • Adidas Running ya da Adidas Training uygulamasını indirin, yeni bir hesap açın ya da mevcut hesabınızla devam edin
  • 18 Mayıs itibariyle uygulama üzerinden #HOMETEAM Heroes meydan okumasına katılabilirsiniz
  • 29 Mayıs – 7 Haziran arasında uygulamada gözüken aktivitelerden birine giriş yapın adidas, uygulama üzerinden her 1 saat aktiviteniz için $1 dolar bağışlayacak.
  • Yürüyüş, koşu, aerobik, yoga, cycling, tenis vb. pek çok çeşit aktiviteyle katılmak mümkün.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.